Patria.lt
savanorių: 9314 organizacijų: 1663
Skelbimas
Antraštė Vasaros savanorystės eksperimentas
Aprašymas Eurodesk Lietuva komanda kviečia 14–18 m. amžiaus jaunuolius iš Klaipėdos raj., Švenčionių, Šalčininkų, Visagino ir Vilniaus rajono prisijungti prie vasaros savanorystės eksperimento.Programos metu savo įgūdžius tobulinsi vykdydamas užduotis apie renginių įgyvendinimą, tinklaveiką ir bendradarbiavimą, medijų informacinį raštingumą ir už įvykdytas užduotis gausi atvirus, tavo įgytas žinias patvirtinančius, skaitmeninius ženkliukus.
Kita savanoriui reikalinga informacija Tavo tikslas vasaros savanorystės eksperimento metu bus suorganizuoti online informacinę veiklą. Dabar tai skamba kaip kažkokia mistika, bet patikėk, kai pakliūsi čia įgausi super galių ir niekas nebeatrodys sudėtinga. Be to, turėsi mentorių, pasiruošusį tau padėti! Dalyvavimas eksperimente nėra ilgalaikis įsipareigojimas, o vasaros nuotykis naujai patirčiai įgyti. Veiklos vyks birželio – rugpjūčio mėn. nuotoliniu būdu. Tad ar esi pasiruošęs? Pildyk anketą iki 2020 m. birželio 11 dienos https://bit.ly/vasaroseksperimentas Turi klausimų? Rašyk neringa@eurodesk.lt Informacija apie vasaros savanorystės eksperimentą: https://bit.ly/savanorysteseksperimentas
Amžius Nuo 14 iki 18
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2020-06-15
Darbo pabaiga 2020-08-31
Šalis Lietuva
Miestas Klaipėdos raj., Švenčionių, Šalčininkų, Visagino ir Vilniaus raj.
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Žinau Viską
Organizacijos aprašymas Eurodesk (Lietuvoje žinomas Žinau Viską vardu) yra Europos jaunimo informacijos tinklas, veikiantis 36 Europos šalyse ir teikiantis išskirtinę informaciją, skirtą jaunimui ir dirbantiems su jaunimu. Eurodesk pagrindas yra informacija apie mobilumo programas, iš kurių yra finansuojamos jaunimo iniciatyvos, bei mobilumas (studijos, stažuotės, darbas, savanorystė ir pan.) Europoje. Taip pat yra įtraukiama informacija kitomis jaunimui aktualiomis temomis. Net jei neturėsime atsakymo į Tavo klausimą, būtinai nukreipsime tinkama linkme ir patarsime, kur galėtum ieškoti reikiamos informacijos.
Faksas
El. paštas eurodesk@eurodesk.lt
Atsakingas asmuo Neringa
Atsakingo asmens telefonas 863842730
Atsakingo asmens el. paštas neringa@eurodesk.lt
Peržiūros: 336