Patria.lt
savanorių: 9350 organizacijų: 1673
Skelbimas
Antraštė Kviečiame prisijungti prie vasaros stovyklos
Aprašymas Ieškome atsakingų, veiklių, iniciatyvių ir mylinčių vaikus savanorių atlikti savanorišką praktiką vaikų vasaros stovykloje ,,Augti. Kurti. Veikti." Stovyklos pamainos prasideda 06.08 d., baigiasi 08.14 d. (galima rinktis pamainas). Pagrindinė veikla - padėti organizuoti ir pravesti užsiėmimus, edukacijas vaikams, sportines veiklas ir kt. Tai puiki galimybė išbandyti save, daug ko išmokti ir sužinoti, įgyti vertingos praktikos ir tobulėti!
Kita savanoriui reikalinga informacija Siųsk CV ir motyvacinį laišką mums, adresu renginiurezisierius.vmlr@gmail.com ir parašyk kodėl būtent Tu turėtum tapti savanoriu mūsų stovyklose. Tavęs laukia: - Nemokamas maitinimas; - Išvykos į lankytinus objektus; - Puikiai praleistas laikas. Stovyklos prasidės birželio 8 dieną ir vyks kiekvieną vasaros savaitę nuo pirmadienio iki penktadienio. Vaikų amžius 6-14 m. Prisijunk prie mūsų komandos ir tapk jos dalimi!
Amžius Nuo 18 iki 25
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Svarbiausios savybės: - paslaugumas, - atidumas, - organizuotumas, - išradingumas, - meilė vaikams, - noras tobulėti, - iniciatyvumas. Visa kita išmoksite pas mus :)
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2020-06-08
Darbo pabaiga 2020-08-14
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmai
Organizacijos aprašymas meninio profilio neformalaus ugdymo įstaiga. Tai atviras miesto visuomenei kūrybos ir kultūros židinys. Pagrindinės rūmų veiklos kryptys – meninio profilio kolektyvų ir studijų veiklos vystymas, laisvalaikio užimtumo renginių miesto vaikams ir moksleiviams organizavimas, koncertinių – kultūrinių programų miesto visuomenei vykdymas. Rūmuose sudaromos sąlygos ir galimybės 4 – 18 metų vaikų ir moksleivių saviraiškai, kūrybiškumui, prasmingam ir turiningam laisvalaikio užimtumui.
Faksas
El. paštas vmlrumai@gmail.com
Svetainė http://www.vmlr.lt
Atsakingas asmuo Laura
Atsakingo asmens telefonas 865532506
Atsakingo asmens el. paštas renginiurezisierius.vmlr@gmail.com
Peržiūros: 1126