Patria.lt
savanorių: 9067 organizacijų: 1620
Skelbimas
Antraštė Savanorystė menų studijos dailės dienos stovykloje
Aprašymas reikalinga savanorio pagalba dailininkams dailės dienos stovykloje dirbant su vaikais:dailininkui paruošti ar sutvarkyti dailės priemones, padėti mažesniam vaikui piešiant, tapant susitvarkyti priemones, teisingai naudoti dailės reikmenis ir priemones, žaidimų vaikams organizavimas ar pagalba stovyklos vadovui juos organizuojant (pagal sugebėjimus). Pagalba vadovui ir dailininkui stovyklos išvykose į meno galerijas: eskizuojant meno galerijoje, vedant vaikus valgyti, išvykose, piešiant kieme.
Kita savanoriui reikalinga informacija Savanorio darbas galimas kas dien po 2-3 val, ar pora kartų į savaitę, kelias savaites iš eilės, galimybė vienai savaitei, kitos galimybės pagal susitarimą. Nepilnametis turi atnešti tėvų sutikimą. Kviečiame savanorius neabejingus dailei, norinčius daugiau sužinoti apie dailę, taip pat mokančius ar norinčiu mokėti bendrauti su vaikais, atsakingus ir pareigingus, neturinčius žalingų įpročių.
Amžius Nuo 16 iki 21
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Pareigingumas, atsakingumas, patirtis savanorystės nebūtina, bet jei yra privalumas, mokėjimas bendrauti su vaikais. O gal noras tvarkyti dailės priemones, knygas, arbatėlės stalą- tuomet parinksime tinkama pagal jus jums savanoriavimą. Pageidautina, kad savanoris mėgtų piešti, būtų lankęs dailės būrelius. Arba mokantis įvairių žaidimų, yra nuoširdus ir sąžiningas, neturi žalingų įpročių.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2019-07-15
Darbo pabaiga 2019-08-09
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas VšĮ.„Linksmos spalvos“
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Menų studija „Linksmos spalvos“ (VšĮ„Linksmos spalvos“) organizacija veiklą vydo jau šešis metus. Studijoje dirba įvairių sričių dailininkai, turintis patirtį mokant vaikus ir jaunimą. Mokslo metų metu vykdo veiklą Vilniuje ir Riešėje. Vasarą tik Vilniuje ir išvažiuojamoji edukacinė veikla Sudeikiuose (Utenos raj.) Mokslo metais vykdomas meninis vaikų ir moksleivių ugdymas: dailės, keramikos, akademinio piešimo, tapybos mokymas; Vasaros metu vysta dailės dienos stovyklos pamainos Vilniuje.
Faksas
El. paštas zimante.daile@gmail.com
Svetainė http://www.linksmosspalvos.lt
Atsakingas asmuo Žimantė Žindulienė
Atsakingo asmens telefonas +37068784853
Atsakingo asmens el. paštas zimante@linksmosspalvos.lt
Peržiūros: 531