Patria.lt
savanorių: 9067 organizacijų: 1620
Skelbimas
Antraštė Dailės dienos stovyklos vaikams savasnoris
Aprašymas Kviečiame savanorį padėti dailininkui dailės dienos stovykloje dirbant su vaikais: dailininkui paruošti dailės priemones, padėti mažesniam vaikui piešiant, tapant susitvarkyti priemones, teisingai naudoti dailės reikmenis ir priemones, žaidimų vaikams organizavimas ar pagalba stovyklos vadovui juos organizuojant (pagal sugebėjimus). Pagalba stovyklos vadovui ir dailininkui stovyklos išvykose į meno galerijas: eskizavimą meno galerijoje, vedant vaikus valgyti, išvykose.
Kita savanoriui reikalinga informacija Savanorio darbas galiams kas dieną po 2-3 val, ar pora kartų į savaitę, kelias savaites iš eilės, galimybė vienai savaitei,ar kitos galimybės pagal susitarimą. Nepilnametis turi atnešti tėvų sutikimą.Kviečiame savanorius mėgstančiu dailę, taip pat mokančius, ar norinčiu mokėti bendrauti su vaikais. Gali būti norintis suteikti pagalba studijai, pavz. dailės knygų sutvarkymas ir priežiūra dailės studijoje stovyklos metu, dailės priemonių ir dažų priežiūra, kitų priemonių tvarkymas- čia atvejis, kai labiau mėgsta buitinius darbus, bet ne bendravimą su vaikais. Po savanorystės rašome rekomendacijas. Prašome rašyti į el paštą, atsiūsime anketą (zimante.daile@gmail.com).
Amžius Nuo 16 iki 26
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Atsakingas, pareigingas, mėgstantis dailę ir menus, mokantis bendrautis su vaikais, mokantis rodyti iniciatyvą. Arba atsakingas dailės studijos dailės priemonių tvarkymas, priežiūra. Savanorio patirtis gerai, bet nebūtina. Jei nesi drąsus irgi nieko tokio, tai gali būti nauja patirtis Tau.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2019-06-25
Darbo pabaiga 2019-07-31
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas VšĮ.„Linksmos spalvos“
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Menų studija „Linksmos spalvos“ (VšĮ„Linksmos spalvos“) organizacija veiklą vydo jau šešis metus. Studijoje dirba įvairių sričių dailininkai, turintis patirtį mokant vaikus ir jaunimą. Mokslo metų metu vykdo veiklą Vilniuje ir Riešėje. Vasarą tik Vilniuje ir išvažiuojamoji edukacinė veikla Sudeikiuose (Utenos raj.) Mokslo metais vykdomas meninis vaikų ir moksleivių ugdymas: dailės, keramikos, akademinio piešimo, tapybos mokymas; Vasaros metu vysta dailės dienos stovyklos pamainos Vilniuje.
Faksas
El. paštas zimante.daile@gmail.com
Svetainė http://www.linksmosspalvos.lt
Atsakingas asmuo Žimantė Žindulienė
Atsakingo asmens telefonas +37068784853
Atsakingo asmens el. paštas zimante@linksmosspalvos.lt
Peržiūros: 364