Patria.lt
savanorių: 9164 organizacijų: 1625
Skelbimas
Antraštė Kviečiame savanoriauti dailės dienos stovykloje Vilniuje
Aprašymas Reikalinga savanorio pagalba dailininkui dailės dienos stovykloje dirbant su vaikais:dailininkui paruošti ar sutvarkyti dailės priemones, padėti mažesniam vaikui piešiant, tapant susitvarkyti priemones, teisingai naudoti dailės reikmenis ir priemones, žaidimų vaikams organizavimas ar pagalba stovyklos vadovui juos organizuojant (pagal sugebėjimus). Pagalba stovyklos vadovui ir dailininkui stovyklos išvykose į meno galerijas: eskizavimą meno galerijoje, pagalba vedant vaikus valgyti, išvykose.
Kita savanoriui reikalinga informacija Kviečiame savanorius jaunuolius neabejingus dailei, taip pat mokančius ar norinčiu mokėti bendrauti su vaikais, atsakingus ir pareigingus, neturinčius žalingų įpročių. gali būti norintis suteikti pagalba studijai, pavž. dailės knygų sutvarkymas ir priežiūra dailės studijoje stovyklos metu, dailės priemonių ir dažų priežiūra, kitų priemonių tvarkymas- čia atvejis, kai labiau mėgsta buitinius darbus, bet ne bendravimą su vaikais. Laukiame nuoširdžių jaunuolių, nes mūsų kolektyvas yra toks. Po savanorystės rašome rekomendacijas. Prašome rašyti į el paštą, atsiūsime anketą (zimante.daile@gmail.com)
Amžius Nuo 16 iki 30
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Patirtis nebūtina, mokėjimas bendrauti su vaikais ar noras tvarkyti dailės priemones, knygas. pageidautina, kad savanoris mėgtų piešti, būtų lankęs dailės būrelius. Arba mokantis įvairių žaidimų, yra nuoširdus ir sąžiningas, neturi žalingų įpročių.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2019-06-19
Darbo pabaiga 2019-06-21
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas VšĮ.„Linksmos spalvos“
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Menų studija „Linksmos spalvos“ (VšĮ„Linksmos spalvos“) organizacija veiklą vydo jau šešis metus. Studijoje dirba įvairių sričių dailininkai, turintis patirtį mokant vaikus ir jaunimą. Mokslo metų metu vykdo veiklą Vilniuje ir Riešėje. Vasarą tik Vilniuje ir išvažiuojamoji edukacinė veikla Sudeikiuose (Utenos raj.) Mokslo metais vykdomas meninis vaikų ir moksleivių ugdymas: dailės, keramikos, akademinio piešimo, tapybos mokymas; Vasaros metu vysta dailės dienos stovyklos pamainos Vilniuje.
Faksas
El. paštas zimante.daile@gmail.com
Svetainė http://www.linksmosspalvos.lt
Atsakingas asmuo Žimantė Žindulienė
Atsakingo asmens telefonas +37068784853
Atsakingo asmens el. paštas zimante@linksmosspalvos.lt
Peržiūros: 361