Patria.lt
savanorių: 9295 organizacijų: 1658
Skelbimas
Antraštė Mums Tu reikalingas!
Aprašymas Reikalingi savanoriai Kūrybinei teatro ir saviraiškos stovykloje senjorams, kurios vyks rugpjūčio mėn. 05-08d. Prienų rajone kaimo sodyboje. Savanoriai kviečiami: *Padėti organizuoti veiklas senjorams; *Padėti buityje
Amžius Nuo 16 iki 90
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Privalumas - vesti renginius, mokėjimas šokti, dainuoti,vaidinti, domėti teatru. Kviečiami savanoriai – aktyvūs, iniciatyvūs, kūrybingi ir drąsūs, gebantys bendrauti su vyresnio amžiaus žmonėmis. Užduotys nebus sudėtingos: būti pozityviam, prižiūrėti bendrą tvarką, padėti pasiruošti dienai ir ją užbaigti. Grafikas derinamas ir gali būti lankstus.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2019-08-05
Darbo pabaiga 2019-08-08
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas VŠĮ Senjorų dienos centras Keturlapis Dobilas
Organizacijos aprašymas VŠĮ Senjorų dienos centras „ Keturlapis Dobilas“, įsikūręs Kaune, kviečia garbaus amžiaus žmones prisijungti prie dienos centro lankytojų gretų ir taip sumažinti vienišumo jausmą. Bendravimas brandžiame amžiuje užima svarbią vietą. Daug senjorų jaučiasi vieniši ne tik todėl, kad jų vaikai dirba ir gyvena atskirai ar užsienyje, bet ir todėl, kad baigus darbinę veiklą nutrūksta socialiniai ryšiai. Vienatvę lengviau įveikti bendraujant!
Faksas
El. paštas senjoraidobilas@gmail.com
Svetainė http://https://www.facebook.com/SenjorudienoscentrasKaune/
Atsakingas asmuo Diana
Atsakingo asmens telefonas +37061077227
Atsakingo asmens el. paštas senjoraidobilas@gmail.com
Peržiūros: 1030