Patria.lt
savanorių: 9102 organizacijų: 1621
Skelbimas
Antraštė Kauno miesto muziejus ieško savanorių kovo 11d.
Aprašymas Pavasario vėjams siaučiant, Kauno miesto muziejus kelia trispalvę ir kovo 11 d., 12-17 val., laukia svečių. Tikimės šventinio svečių potvynio, tad labai džiaugsimės, jei padėsite juos priimti. Taigi, jei esate pasiruošę kovo 11 d. prisijungti prie Kauno miesto muziejaus komandos, bendrauti su lankytojais ir paklydusius nukreipti teisingu keliu, iki kovo 7 d. parašykite arba paskambinkite - v.sudaryte@kaunomuziejus.lt; 8-617 01059 (Vėjūnė). Jūsų laukia nemokama ekskursija ir atminimo dovanėlės.
Kita savanoriui reikalinga informacija Kovo 8 d. vyks savanorių mokymai, numatomas laikas - apie 15:00 (dar patikslinsime). Pirmą kartą savanoriaujantiems kauno miesto muziejuje dalyvavimas būtinas.
Amžius Nuo 15 iki 100
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Patirtis nebūtina. Savanoriai dalyvaus mokymuose ir bus supažindinti su darbo sauga ir užduotimis. Savybės, kurios padės atliekant užduotis - komunikabilumas ir kantrybė.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2019-03-11
Darbo pabaiga 2019-03-11
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Kauno miesto muziejus
Organizacijos aprašymas Kauno miesto muziejus – tai trys mums labai svarbūs ir mus nusakantys žodžiai: mes mylime Kauną ir jo turtingą istoriją; mes norime kartu tirti ir ieškoti atsakymų, kas yra ir kaip veikia miestas; mes siekiame kurti šiuolaikišką muziejų, kuriame būtų gera miestiečiams ir miesto svečiams. Muziejų, kuris pasakotų ne tik apie Kauno istoriją, tačiau ir Kauno istorijas – patirtas mūsų ir mūsų protėvių, išgirstas bei regėtas miesto aikštėje ar namuose, garsias ar dar niekam nežinomas.
Faksas
El. paštas muziejus@kaunomuziejus.lt
Svetainė http://kaunomuziejus.lt/
Atsakingas asmuo Vėjūnė Sudarytė
Atsakingo asmens telefonas 8 617 01059
Atsakingo asmens el. paštas v.sudaryte@kaunomuziejus.lt
Peržiūros: 541