Patria.lt
savanorių: 8984 organizacijų: 1612
Skelbimas
Antraštė Kauno miesto muziejus kviečia prisijungti prie komandos
Aprašymas Jau liepos 5 d. prie Kauno pilies Vytis pasitiks kauniečius ir miesto svečius. Ta proga Kauno miesto muziejus kviečia visus nemokamai aplankyti Pilies skyrių ir sudalyvauti nemokamose keramikos dirbtuvėse. Tam telkiame SAVANORIŲ komandą. Junkitės prie Kauno muziejaus komandos ir šventes švęskite Vyčio draugijoje! Būsimus savanorius kviečiame užpildyti anketą muziejaus puslapyje:http://kaunomuziejus.lt/prisijunk/savanoriai-ir-praktika/
Kita savanoriui reikalinga informacija Ko tikimės, kad prisijungsite prie mūsų edukatorių edukacinėse veiklose, svetingai pasitiksite muziejaus lankytojus ir padėsite jiems orientuotis muziejuje bei padėsite saugoti eksponatus. Jūsų laukia galimybė dirbti su muziejaus edukatoriais, pažinti jų darbo ypatumus, muziejaus suvenyrai, vaišėmis nukrautas stalas.
Amžius Nuo 16 iki 100
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Komunikabilumas, atsakingumas, kantrumas, patirtis nebūtina.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-07-05
Darbo pabaiga 2018-07-05
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Kauno miesto muziejus
Organizacijos aprašymas Kauno miesto muziejus – tai trys mums labai svarbūs ir mus nusakantys žodžiai: mes mylime Kauną ir jo turtingą istoriją; mes norime kartu tirti ir ieškoti atsakymų, kas yra ir kaip veikia miestas; mes siekiame kurti šiuolaikišką muziejų, kuriame būtų gera miestiečiams ir miesto svečiams. Muziejų, kuris pasakotų ne tik apie Kauno istoriją, tačiau ir Kauno istorijas – patirtas mūsų ir mūsų protėvių, išgirstas bei regėtas miesto aikštėje ar namuose, garsias ar dar niekam nežinomas.
Faksas
El. paštas muziejus@kaunomuziejus.lt
Svetainė http://kaunomuziejus.lt/
Atsakingas asmuo Vėjūnė Sudarytė
Atsakingo asmens telefonas 8 617 01059
Atsakingo asmens el. paštas v.sudaryte@kaunomuziejus.lt
Peržiūros: 760