Patria.lt
savanorių: 8945 organizacijų: 1607
Skelbimas
Antraštė Švietimas apie žmogaus teises
Aprašymas Savanoriai organizacijoje turi galimybę užsiimti kūrybine veikla, dirbti su socialinias tinklais, padėti stebėti žmogaus teisių padėtį Lietuvoje ir pasaulyje, rašyti ir publikuoti savo straipsnius ir užsiimti kita veikla.
Kita savanoriui reikalinga informacija Norintys tapti savanoriais turėtų užpildyti šią anketą - https://goo.gl/forms/X0RV0RcuWQkTWzc73 Savanoriai gali laisvas pasirinkti kada jie nori savanoriauti, tad savanorystę lengva suderinti su studijomis/darbu. Savanoriai gali būti iš visų Lietuvos miestų ar užsienio, nes yra galimybė savanoriauti nuotoliniu būdu. Savanoriais gali tapti net ir asmenys neturintis daug žinių apie žmogaus teises. Savanoriai gali dirbti ne tik išvardintose srityse. Anglų k. mokėjimas - privalumas.
Amžius Nuo 16 iki 99
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Tikimės, kad palaikai šias idėjas: nediskriminavimas, lygybė, žmogaus teisių užtikrinimo universalumas ir žmogaus teisių nedalumas.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-06-21
Darbo pabaiga 2019-02-28
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Žmogaus teisių balsas
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Žmogaus teisių balsas – tai grupė žmogaus teisių aktyvistų, kurie nori šviesti visuomenę apie žmogaus teises, ugdyti jos supratingumą ir empatiją stigmatizuojamoms socialinėms grupėms, stiprinti demokratines institucijas ir organizacijas.
Faksas
El. paštas info@ztbalsas.lt
Svetainė http://www.ztbalsas.lt
Atsakingas asmuo Eitvydas Zurba
Atsakingo asmens telefonas +37065344125
Atsakingo asmens el. paštas eitvydas.zurba@ztbalsas.lt
Peržiūros: 1178