Patria.lt
savanorių: 8909 organizacijų: 1598
Skelbimas
Antraštė Ieškome savanorių VDC
Aprašymas Jau 1.5 metų veikiantis Vaikų Dienos Centras (VDC) "Šviesa" ieško savanorių kurie galėtų prisidėti prie vaikų ugdymo. Jei Tu esi atsakingas, imlus, darbštus, geras ir mylintis vaikus žmogus – prisijunk prie mūsų komandos. Darbas su 7-14 metų vaikais. Programų ruošimas, smagus bei naudingas laiko praleidimas žaidžiant, ugdant, mokant , motyvuojant, skatinant ir visokeriopai užimant vaikus. Centras kūrimosi procese, tad bet kokia Jūsų iniciatyva ir idėjos yra laukiamos.
Kita savanoriui reikalinga informacija Pats svarbiausias dalykas - noras dirbti su vaikais ir tobulėti su jais. O jeigu Jūs turite pedagoginį, socialinį išsilavinimą galbūt studijuojate pedagogiką ar socialinį darbą, tai tuomet turite puikią galimybę išbandyti save dirbant su vaikais.
Amžius Nuo 17 iki 60
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Norint savanoriauti nėra būtina patirtis. Pats svarbiausias dalykas - noras dirbti su vaikais ir tobulėti su jais.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-06-12
Darbo pabaiga 2018-12-31
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Jaunimo organizacija "Jaunieji lyderiai"
Organizacijos aprašymas Jaunimo organizacija "Jaunieji lyderiai" yra savarankiška, savanoriška nevyriausybinė Lietuvos jaunimo organizacija. Ji įkurta 2010 m. vasario mėn. 22d.
Faksas
El. paštas info@jaunieji-lyderiai.lt
Svetainė http://www.jaunieji-lyderiai.lt
Atsakingas asmuo Tomas Maskvytis
Atsakingo asmens telefonas +37068788068
Atsakingo asmens el. paštas info@jaunieji-lyderiai.lt
Peržiūros: 1178