Patria.lt
savanorių: 8675 organizacijų: 1548
Skelbimas
Antraštė Kauno "Maisto bankas" SKUBIAI ieško savanorių - vairuotojų!
Aprašymas LPF „Maisto bankas“ Kaune skubiai ieško savanorių, galinčių rytais (nuo 7:45 iki ~ 12 val.) padėti surinkti fondui atiduodamus paskutinės dienos galiojimo maisto produktus iš parduotuvių. Šie tą pačią dieną bus atiduoti nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms.

Laukiame Jūsų pagalbos, net jei savanorystei „Maisto banke“ galite skirti 1 pusdienį per savaitę.
Kita savanoriui reikalinga informacija Mes nekantraujame su Jumis susipažinti, jeigu Jūs: • puikiai vairuojate B kategorijos automobilius, o įvairūs autoūkio gedimai ar nenumatytos situacijos Jums tik įdomus galvosūkis, kurį nekantraujate išspręsti; • galite ir norite skirti kurį nors savo savaitės rytmetį ar kelis; • norite įsitraukti į išties naudingą veiklą ir prasmingai praleisti laiką. Jūsų laikas mums bus milžiniška pagalba! Galinčius savanoriškai padėti „Maisto bankui" kviečiame su mumis susisiekti vienu iš šių būdų: • rašykite arba skambinkite koordinatorei Laurai Urbonavičiūtei (el.pašt. laura@maistobankas.lt, tel. 867980225; • užpildykite savanorio anketą „Maisto banko" svetainėje: http://www.maistobankas.lt/reg Ačiū Jums už Jūsų pagalbą!
Amžius Nuo 18 iki 80
Vairuotojo pažymėjimas reikalingas
Charakteris
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-05-16
Darbo pabaiga 2018-09-01
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas „Maisto bankas“, LPF
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas „Maisto bankas“ – tai labdaros ir paramos fondas, renkantis paramą maistu ir dalinantis ją nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms. „Maisto bankas“ yra atvira, nešališka ir nepriklausoma nevyriausybinė organizacija, besiremianti geros valios žmonių ir socialiai atsakingų įmonių pagalba. Remiantis bendrovės RAIT atlikto tyrimo duomenimis didžiausias Lietuvoje labdaros fondas „Maisto bankas“ yra antra pagal žinomumą mūsų šalies nepelno organizacija „Maisto banko“ misija - bendradarbiaudami su maisto gamintojais ir prekybininkais, padedami geraširdžių aukotojų ir socialiai atsakingų bendrovių siekiame, kad tinkamas vartoti maistas nebūtų išmetamas, bet pasiektų nepritekliuje gyvenančiųjų stalą. Tūkstančiams žmonių Lietuvoje kasdien susiduriant su skurdu, maistu gaunama parama padeda išgyventi net penktadaliui šalies gyventojų. 2012 metais „Maisto bankas" surinko ir nepasiturintiems išdalino 3063 tonas 16,4 mln. Lt vertės maisto produktų. Tai - daugiau nei 6 milijonų porcijų maisto nepasiturintiems! Vidutiniškai kas mėnesį maitiname 39 tūkstančių nepasiturinčiųjų. Vienas rėmėjo „Maisto bankui" skirtas litas tapo 16 Lt parama maistu.
Faksas
El. paštas dovile@maistobankas.lt
Atsakingas asmuo Dovilė Kovalskytė
Atsakingo asmens telefonas 867516512
Atsakingo asmens el. paštas dovile@maistobankas.lt
Peržiūros: 422