Patria.lt
savanorių: 9026 organizacijų: 1618
Skelbimas
Antraštė Kauno "Maisto bankas" SKUBIAI ieško savanorių - vairuotojų!
Aprašymas LPF „Maisto bankas“ Kaune skubiai ieško savanorių, galinčių rytais (nuo 7:45 iki ~ 12 val.) padėti surinkti fondui atiduodamus paskutinės dienos galiojimo maisto produktus iš parduotuvių. Šie tą pačią dieną bus atiduoti nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms.

Laukiame Jūsų pagalbos, net jei savanorystei „Maisto banke“ galite skirti 1 pusdienį per savaitę.
Kita savanoriui reikalinga informacija Mes nekantraujame su Jumis susipažinti, jeigu Jūs: • puikiai vairuojate B kategorijos automobilius, o įvairūs autoūkio gedimai ar nenumatytos situacijos Jums tik įdomus galvosūkis, kurį nekantraujate išspręsti; • galite ir norite skirti kurį nors savo savaitės rytmetį ar kelis; • norite įsitraukti į išties naudingą veiklą ir prasmingai praleisti laiką. Jūsų laikas mums bus milžiniška pagalba! Galinčius savanoriškai padėti „Maisto bankui" kviečiame su mumis susisiekti vienu iš šių būdų: • rašykite arba skambinkite koordinatorei Laurai Urbonavičiūtei (el.pašt. laura@maistobankas.lt, tel. 867980225; • užpildykite savanorio anketą „Maisto banko" svetainėje: http://www.maistobankas.lt/reg Ačiū Jums už Jūsų pagalbą!
Amžius Nuo 18 iki 80
Vairuotojo pažymėjimas reikalingas
Charakteris
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-05-16
Darbo pabaiga 2018-09-01
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas „Maisto bankas“, LPF
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas „Maisto bankas“ – nevyriausybinė organizacija, renkanti paramą maistu ir dalinanti ją organizacijoms, besirūpinančiomis nepasiturinčiais žmonėmis. Mūsų misija – bendradarbiaujant su maisto gamintojais ir prekybininkais siekti, kad tinkamas vartoti maistas nebūtų išmetamas, bet pasiektų nepritekliuje gyvenančiųjų stalą.
Faksas
El. paštas kristina.popovaite@maistobankas.lt
Atsakingas asmuo Kristina Popovaitė
Atsakingo asmens telefonas 865019885
Atsakingo asmens el. paštas kristina.popovaite@maistobankas.lt
Peržiūros: 769