Patria.lt
savanorių: 9141 organizacijų: 1622
Skelbimas
Antraštė Lietuvos aklųjų biblioteka ieško savanorių Kaune
Aprašymas Lietuvos aklųjų biblioteka ieško savanorių diktorių Kaune. Jei tu nori: padovanoti garsinę knygą ir skaitymo džiaugsmą tam, kuris negali skaityti įprasto spausdinto teksto; išbandyti save naujoje veikloje; įgyvendinti svajonę ir tapti diktoriumi; prasmingai leisti laisvalaikį; papildyti savo perskaitytų knygų sąrašą; susipažinti su bendraminčiais, susisiek su mumis el. paštu a.zarkova@labiblioteka.lt arba tel. (8-5) 216 3418. Laukiame Tavęs!
Amžius Nuo 18 iki 100
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Reikalavimai savanoriui: taisyklinga lietuvių kalba ir tartis; gebėti raiškiai skaityti; neturėti kalbos defektų; mokėti dirbti kompiuteriu; būti atsakingam, norėti mokytis ir tobulėti.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-04-04
Darbo pabaiga 2018-12-31
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Lietuvos aklųjų biblioteka
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Lietuvos aklųjų biblioteka (LAB) yra specialioji valstybinės reikšmės biblioteka, kurios paskirtis – tenkinti asmenų, negalinčių skaityti įprasto spausdinto teksto dėl sensorinių (aklumo, silpnaregystės), fizinių funkcijų, raidos, kompleksinių sutrikimų ir kitų įgimtų ar įgytų sveikatos sutrikimų bei mokymosi sunkumų, kultūrinius ir informacinius poreikius.
Faksas
El. paštas a.zarkova@labiblioteka.lt
Svetainė http://labiblioteka.lt/
Atsakingas asmuo Vyriausioji įgarsinimo produktų koordinatorė Alisa Žarkova
Atsakingo asmens telefonas (8-5) 216 3418
Atsakingo asmens el. paštas a.zarkova@labiblioteka.lt
Peržiūros: 1777