Patria.lt
savanorių: 8838 organizacijų: 1582
Skelbimas
Antraštė ,,Z KARTA'' specialistas
Aprašymas Ar teko susimąstyti kas vyksta radijuje? O gal norėjai pamatyti visą ,,virtuvę'' iš arti? Radijo laida ,,Z KARTA'' ieško specialisto! Savanorystės aprašymą skaitykite apačioje.,,Z KARTA'' yra kalbinusi Lietuvos Respublikos vadovus, jaunus lyderius, verslininkus, sportininkus, žymius Lietuvos pramogų pasaulio atstovus. Laida skirta jaunimui nuo 14 iki 29-erių metų amžiaus. Laida transliuojama 94,2 FM bangomis Vilniuje, 107,3 FM Biržuose ir 96,6 FM Panevėžyje.
Kita savanoriui reikalinga informacija Radijo laidos specialistas padeda įgyvendinti funkcijas laidos redakcijai ir komunikacijos grupės darbuotojams. Rūpinasi laidoje pateikiama informacija, redaguoja informaciją ir teikia laidos vedėjams, generuoja naujas idėjas, rūpinasi socialiniais tinklais (Facebook, Youtube ir Instagram), taip pat prižiūri laidos puslapį internete. Po apmokokymų veda trumpas rubrikas radijo eteryje. Specialistai nuolatos bendrauja su iškiliais žmonėmis - sportininkais, politikais ir jų komanda, verslininkais, pramogų pasaulio atstovais, ar kitomis žinamomis asmenybėmis. Rūpinasi radijo laidos įvaizdžiu, kuomet laida atstovaujama kitose institucijose ar renginiuose. Susidomėjai? Kviečiame tave parašyti mums trumpą laišką su prisistatymu, o mes tave pakviesime į svečius radijuje pasikalbėti. Mūsų radijo studija yra nauja ir atidaryta 2016- aisiais metais, moderni, kurioje galėsi tobulėti, pačiame Vilniaus senamiestyje (400 metrų nuo katedros) , taigi vieta puikiai tinkanti ir patogi darbui, pačiame centre. Garantuojame galimybę tobulėti, gerą ir padedančią komandą, galimybę įgyti patirties įvairiausiuose srityse, kuri pagelbės ieškant darbo ateityje ar tiesiog praverčianti gyvenime. Tapk kūrėju ir prisidėk prie laidos kūrimo! Lauksime Tavo laiškų arba skambučių nurodytais kontaktais. Su atrinktais kandidatais susisieksime asmeniškai ir pakviesime į pokalbį.
Amžius Nuo 15 iki 40
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Jei tu esi: 1. Komunikabilus 2. Kūrybiškas 3. Moki bent vieną užsienio kalbą 4. Sugebi dirbti komandoje ir esi atviras naujovėms 5. Per savaitę gali skirti 3 valandas veiklai 6. Turi didelį norą sužinoti kuo daugiau ir lengvai generuoji idėjas Tu esi būtent tas, kurio mums reikia!
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-05-01
Darbo pabaiga 2018-09-02
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Radijo stotis ,,START FM''
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Vilniaus universiteto radijas Start FM – Lietuvos universitetinė radijo stotis, veiklą pradėjusi 2005 m. rugsėjo 12 d., transliuojanti ultratrumpųjų FM bangų 94,2 MHz dažniu Vilniuje ir internetu Lietuvoje bei pasaulyje. 2007 metais radijo stotis buvo nominuota „Metų specialus apdovanojimas“ kategorijoje, kasmetiniuose Lietuvos alternatyvios muzikos apdovanojimuose. 2008 metais radijas laimėjo šį apdovanojimą už tai, kad yra "vienintelis, kurio galima klausytis. " 2009 metais pradedamos nekomercinių koncertų transliacijos. 2016 atidaryta moderni ir nauja studija Vilniaus senamiestyje
Faksas
El. paštas zkarta.eu@gmail.com
Svetainė http://www.startfm.lt
Atsakingas asmuo Saulė Aleksiejūtė
Atsakingo asmens telefonas +370 607 299 83
Atsakingo asmens el. paštas zkarta.eu@gmail.com
Peržiūros: 1327