Patria.lt
savanorių: 9141 organizacijų: 1622
Skelbimas
Antraštė Kviečiame savanoriauti su vaikais
Aprašymas Moki bendrauti su vaikais, nori išbandyti save, įgyti patirties, organizuoti užsiėmimus ir juos įgyvendinti? Esi atsakingas, kūrybingas, bendradarbiaujantis? Kviečiame prisijungti prie savanorių komandos. Ieškome savanorių, kuriuos domina darbas su mažyliais: 1 - 2 m. ir 3 - 6 m. vaikučiais Kaune akademijos savaitgalių metu ir Šiluvoje akademijos vasaros stovyklos metu. Priemonėmis pasirūpiname.
Kita savanoriui reikalinga informacija Ateinantis savaitgalis Kaune gegužės 11 - 13 d. Vasaros stovykla Šiluvoje Liepos 2 - 7 d.
Amžius Nuo 15 iki 40
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Moka bendrauti su mažais vaikais, atsakingas, kūrybingas, smalsus. Patirtis savanoriaujant su mažyliais privalumas bet ne būtinybė.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-05-11
Darbo pabaiga 2018-05-13
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas J. Kentenicho šeimos pedagogikos akademija
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas J. Kentenicho šeimos pedagogikos akademija nuo 2017 m. spalio mėn. Kaune organizuoja 2 metus trunkančius sutuoktinių mokymus. Mokymuose sutuoktiniai stiprina tarpusavio santykius pasitelkiant katalikų kunigo J. Kentenicho pedagogiką. Mokymų metu savanoriai užsiima su dalyvaujančių šeimų vaikais prasminga veikla, atsižvelgiant į vaikų amžių.
Faksas
El. paštas aiva.dirgeliene@gmail.com
Atsakingas asmuo Asta Brilingienė
Atsakingo asmens telefonas +37064605578
Atsakingo asmens el. paštas asta.brilingiene@gmail.com
Peržiūros: 1196