Patria.lt
savanorių: 9141 organizacijų: 1622
Skelbimas
Antraštė Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla ieško savanorių vasaros kūrybinėms dienos stovykloms
Aprašymas Vasaros kūrybinė dienos stovykla ,,Vėjas” - skirta 7-11 m. amžiaus vaikams ieško aktyvių, motyvuotų ir kūrybingų savanorių, galinčių asistuoti stovyklos vadovui, leisti laiką su vaikais, organizuoti žaidimus pertraukų metu, lydėti vaikus į edukacijas.
Kita savanoriui reikalinga informacija Įgysi žinių ir kultūrinės edukacijos patirties, turėsi galimybę kartu dirbti su profesionaliais menininkais – stovyklos vadovais, ugdysi savo kūrybiškumą ir meninį skonį, užmegsi naujų kontaktų, siūlome nemokamą maitinimą, rekomendacijas. Stovyklos vyks Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos patalpose, Vilniaus Mokytojų namai, Vilniaus g. 39/6, Vilnius. Savanorių registracija iki 2018 m. gegužės 14 d. el.paštu: info@dailesmokykla.lt
Amžius Nuo 17 iki 25
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-06-11
Darbo pabaiga 2018-07-13
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla įkurta 1991 metais ir yra pirmoji privati mokykla po nepriklausomybės paskelbimo. Čia nėra stojamųjų egzaminų ir darbai nevertinami balais – kiekvieno mokinio rezultatai aptariami asmeniškai. Mokymo programa grindžiama tradicinio ir šiuolaikinio meno pažinimu ir meno istorijos pagrindais. Aktyviai skatinamas individo kūrybingumas ir pasitikėjimas savo galiomis. Mokyklos įkūrėja ir vadovė – dailininkė Jūratė Stauskaitė.
Faksas
El. paštas info@dailesmokykla.lt
Svetainė http://www.dailesmokykla.lt
Atsakingas asmuo Inga Dargužytė
Atsakingo asmens telefonas 8 612 72955
Atsakingo asmens el. paštas inmenas@yahoo.com
Peržiūros: 1296