Patria.lt
savanorių: 8799 organizacijų: 1570
Skelbimas
Antraštė Praktikai su jaunuoliais, į „Mentor Lietuva“ organizuojamą vasaros prevencinę stovyklą kviečiami vyresnių kursų studentai
Aprašymas Praktikai su jaunuoliais, į „Mentor Lietuva“ organizuojamą vasaros prevencinę stovyklą kviečiami vyresnių kursų studentai. Septynios stovyklos dienos suteikia stiprią patirtį, vertingą vedant saviugdos, aktyvaus laisvalaikio, sveikos gyvensenos užsiėmimus, sustiprina įgūdžius, reikalingus darbui su jaunimu. Savanoriams suteikiamos sąlygos mokytis iš patyrusio vadovo, tobulėti kartu su komandos nariais, organizuojami dviejų dienų komandos mokymai. Stovykla vyskta birželio mėn.: pailgioperlas.lt.
Kita savanoriui reikalinga informacija Stovykla dalyviams tampa nepamirštamu įspūdžiu ir įkvepiančia vasaros pradžia, todėl čia užauga ne tik jaunuoliai, bet ir juos lydintys savanoriai. Jeigu domina prevencinis darbas, aktyvus laisvalaikis, turi teorinių žinių psichologijos, socialinės pedagogikos ar visuomenės sveikatos informavimo srityje ir nori išmokti jas paversti praktiniu gebėjimu – junkis prie mūsų komandos. Mes suteikiame saugias sąlygas bei galimybę mokytis, palaikančią komandą, tuo pačiu parengiamuosius dviejų dienų mokymus, apgyvendinimą ir maitinimą Švenčionių rajone, šilo poilsiavietėje: https://pailgioperlas.lt/. Stovyklos / mokymų data: 2018 m. vasaros stovykla vyks birželio 25 d. – liepos 1 d. Stovyklos komandai balandžio mėnesį bus organizuojami dviejų dienų mokymai (paprastai organizuojama penktadienio – šeštadienio dienomis). Stovyklose „Ką veikia vaikai“ jaunuoliai išbando sveiką ir aktyvų laisvalaikį užtikrinančius užsiėmimus – nuo aktyvaus sportavimo iki kūrybinių veiklų. Čia jie išbando save orientaciniame sporte, naktiniame žygyje. Mokosi geriau pažinti save bei kitą, ugdomųjų ir psichologinių žaidimų pagalba ugdo pasitikėjimą savimi, lavina bendravimo įgūdžius. Viskas įgyvendinama žaismingai, skirtingų kūrybinių, judrių ir pažintinių veiklų metu. Todėl jeigu turi savo pomėgių ar įdomiai leidi laisvalaikį, apie tai būtinai taip pat papasakok mums. Laukiame Tavo CV ir motyvacinio laiško kreipiantis į Liną Bakšytę: el. paštu info@mentor.lt , FB/ Bakšytė Lina Taip pat galima kreiptis tel. +370 676 09774
Amžius Nuo 21 iki 50
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Laukiami psichologijos, socialinės pedagogikos, visuomenės informavimo sričių studentai, nes čia jie gali sustiprinti jau turimas žinias ir įgyti praktinių gebėjimų darbui su jaunuoliais.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-06-25
Darbo pabaiga 2018-07-01
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Mentor Lietuva
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Asociacija „Mentor Lietuva“ yra nevyriausybinė ne pelno siekianti organizacija, veikianti kaip tarptautinės „Mentor“ organizacijos atstovybė, siekianti bendros misijos: Apsaugoti jaunus žmones nuo piktnaudžiavimo narkotikais bei skatinti juos sveikai gyventi.
Faksas
El. paštas info@mentor.lt
Svetainė http://www.mentor.lt
Atsakingas asmuo Lina Bakšytė
Atsakingo asmens telefonas +370 676 09774
Atsakingo asmens el. paštas lina@ekokarta.lt
Peržiūros: 961