Patria.lt
savanorių: 8700 organizacijų: 1551
Skelbimas
Antraštė Tarptautinis šiuolaikinės muzikos festivalis “Iš arti” laukia Tavęs!
Aprašymas Tarptautinis šiuolaikinės muzikos festivalis “Iš arti” (2017.11.10-18) ieško savanorių, kurie galėtų prisidėti prie festivalio sklaidos bei kitų su renginių įgyvendinimu susijusių darbelių. Taip pat, reikalingas savanoris mokantis fotografuoti - puiki galimybė praplėsti savo kūrybinį portfolio bei paklausyti geros muzikos :) Pagalbos reikės jau artimiausiu metu, laikas ir Jūsų indėlis bus derinami pagal Jūsų galimybes individualiai. Daugiau info: ksinkunaite@yahoo.com; mob. 8672 09856 (Kristina)
Kita savanoriui reikalinga informacija Festivalis vyks Kaune, Filharmonijos, Kauno paveikslų galerijos bei Žalgirio arenos amfiteatro erdvėse. Dėl daugiau informacijos kreiptis į Kristiną duotais kontaktais.
Amžius Nuo 18 iki 35
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Ieškome atsakingų, motyvuotų, punktualių, į teigiamą rezultatą orientuotų savanorių. Patirtis nebūtina,- svarbiausia, entuziazmas bei kokybiškai atliktas darbas. Mes tikimės, kad tai Tu!!! :)
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2017-10-26
Darbo pabaiga 2017-11-17
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas VšĮ "Iš arti"
Organizacijos aprašymas Festivalio IŠ ARTI idėja - iš arti pažinti bei sugretinti mūsų šalies - pasaulio muzikos procesus, kryptis ir aktualijas, į kurias įsilieja visų kartų lietuvių, užsienio kompozitoriai, gausus atlikėjų būrys. Festivalis neapsiriboja elitine, siaurai specialistų grupei skirta muzika - siekia artimumo su klausytoju, kūrėju ir atlikėju, nuolat ieško ryšių su įvairaus amžiaus ir išsilavinimo auditorijomis, formuoja bei plečia šiuolaikinės muzikos vartotojų skonius. Tokią misiją nuo pat festivalio atsiradimo rengėjams (Lietuvos kompozitorių sąjungos Kauno skyrius, o paskutiniu metu - ir VšĮ IŠ ARTI) padeda įgyvendinti Kauno valstybinė filharmonija.
Faksas
El. paštas ceo@isarti.lt
Svetainė http://www.isarti.lt
Atsakingas asmuo Zita Bružaitė
Atsakingo asmens telefonas 8699 37244
Atsakingo asmens el. paštas ceo@isarti.lt
Peržiūros: 1083