Patria.lt
savanorių: 8431 organizacijų: 1517
Skelbimas
Antraštė 1) Laisvalaikio užimtumo organizatorius 2) Socialinio darbuotojo padėjėjas
Aprašymas 1) Organizuoti žmonių su negalia užimtumą, prasmingą laisvalaikį;2) Bendradarbiaujant su socialiniu darbuotoju, kitais specialistais, užtikrinti globos namų gyventojų buitinių, higieninių, socialinių reikmių tenkinimą bei teikti pagalbą vykdant socialinę reabilitaciją ir integraciją į visuomenę.
Kita savanoriui reikalinga informacija 1) Laisvalaikio užimtumo organizatorius galėtų organizuoti šias veiklas: aerobika, joga, šokiai, atsipalaidavimo užsiėmimai, kūrybinės-meninės dirbtuvės, žaidimai ir pan. gryname ore/patalpoje; 2) Socialinio darbuotojo padėjėjas padeda į globos namus atvykusiam ar juose gyvenančiam asmeniui prisitaikyti prie aplinkos, tenkinti buitinius ir socialinius poreikius, įtakoti jo socialinio funkcionavimo skatinimą bei integraciją į visuomenę.
Amžius Nuo 18 iki 65
Vairuotojo pažymėjimas reikalingas
Charakteris 1) Savanoriai turės galimybę prisidėti prie socialinės globos namų gyventojų užimtumo, prasmingos veiklos gerinimo bei suteiks galimybę žmonėms su negalia atsipalaiduoti, kurti teigiamus socialinius tarpusavio ryšius, įsitraukti į aktyvią, produktyvią veiklą. Jie dirbs su patyrusiais socialiniais darbuotojais ir įgis naudingos darbo su negalia turinčiais žmonėmis patirties. Be to, savanoriai lavins darbo komandoje, bendravimo, darbo organizavimo įgūdžius bei gilins suaugusiųjų motyvavimo bei kūrybiškumo skatinimo žinias. 2) Savanoriai, pasirinkę socialinio darbuotojo padėjėjo praktiką, susipažins su pirmosios medicininės pagalbos teikimo būdais; sužinos kaip nustatomi gyventojų specialieji poreikiai bei turės galimybę kartu su socialiniu darbuotoju sudaryti rašytinius individualius socialinės globos planus (ISGP) gyventojo socialinei reabilitacijai įgyvendinti; įgis teorinių bei praktinių žinių apie globą, slaugą, reabilitaciją.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2017-09-18
Darbo pabaiga 2018-09-14
Šalis Lietuva
Miestas Jurdaičių kaimas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Jurdaičių socialinės globos namai
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Jurdaičių socialinės globos namai yra stacionari socialinės globos įstaiga, skirta laikinai ar nuolat gyventi suaugusiems neįgaliems asmenims, sergantiems lėtinėmis psichikos ligomis, turintiems intelekto sutrikimų, kurie negali gyventi savo namuose ar savarankiškai ir jiems būtina priežiūra, slauga bei medicininis aptarnavimas.
Faksas +37042660912
El. paštas info@jurdaiciai.lt
Svetainė http://www.jurdaiciusgn.lt
Atsakingas asmuo Toma kiminienė
Atsakingo asmens telefonas +37061688772
Atsakingo asmens el. paštas toma.kiminiene@jurdaiciai.lt
Peržiūros: 1302