Patria.lt
savanorių: 8314 organizacijų: 1505
Skelbimas
Antraštė Viešųjų ryšių vadovas (-ė) (Vilniuje)
Aprašymas Ar viešieji ryšiai tau yra artima, įdomi ir puikiai pažįstama sritis? Esi ryžtingas ir nuolat keli sau iššūkius? Tau sekasi motyvuoti ir ugdyti komandą? Tuomet tu turi ko mes tikimės!

Kita savanoriui reikalinga informacija Keletas būsimų tavo pareigų: Organizacijos įvaizdžio formavimas ir iškeltų tikslų įgyvendinimas; Komunikacijos projektų įgyvendinimas ir informacijos skleidimas tikslinėms auditorijoms; Komandos veiklos organizavimas, darbų skirstymas ir jų atlikimo kontrolė. Atsiųsk savo gyvenimo aprašymą el. paštu: vr.atranka@kitasvariantas.lt ir mes papasakosime, kaip galime pasiekti tavo ir organizacijos tikslus.
Amžius Nuo 24 iki 90
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2017-06-26
Darbo pabaiga 2018-06-10
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas VšĮ „Kitas variantas"
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas VšĮ „Kitas variantas“ – tai savanoriška organizacija, rengianti nemokamus, tęstinius lyderystės ir saviraiškos mokymus 14-19 metų moksleiviams Vilniuje ir Kaune. Neformalaus ugdymo organizacija jau septynerius metus nuosekliai stengiasi išugdyti kuo daugiau laisvų, drąsių ir nepriklausomai mąstančių asmenybių. Mokymai tęsiasi per visus mokslo metus nuo spalio iki gegužės, paskaitas veda kūrybiški ir profesionaliai paruošti mentoriai. Grupės sudaromos iš 8-12 moksleivių, ir joms rengiami po vieną užsiėmimą kas savaitę. Paskaitų metu ugdomi tiek komandinio, tiek individualaus darbo įgūdžiai, o sezono pabaigoje moksleiviai jau įgyvendina pačių sukurtą socialinį projektą. Moksleiviams pristatome platų temų spektrą nuo laiko planavimo, viešo kalbėjimo iki projektų valdymo pagrindų, tikslų įgyvendinimo strategijos ir kt.. Organizacijoje „Kitas variantas“ yra daug savirealizacijos galimybių savanoriams – nuo moksleivių ugdymo iki programavimo, nuo žurnalistinių gebėjimų ugdymo iki personalo vadybos, nuo organizacijos reprezentavimo iki renginių organizavimo. Savanoris prisideda prie visos organizacijos kultūros puoselėjimo, tad visi jo gebėjimai, iniciatyvos ir norai yra įgyvendinami. „Kitame variante“ visada laukiami entuziastingi bei kūrybingi nariai, galintys įpūsti naujų vėjų.
Faksas
El. paštas hr@kitasvariantas.lt
Svetainė http://www.kitasvariantas.lt
Atsakingas asmuo -
Atsakingo asmens telefonas -
Atsakingo asmens el. paštas hrkaunas@kitasvariantas.lt
Peržiūros: 1535