Patria.lt
savanorių: 8375 organizacijų: 1514
Skelbimas
Antraštė Turizmo savanoriai Kauno oro uoste
Aprašymas Liepos 14 - rugpjūčio 18 dienomis bus rekonstruojamas Vilniaus oro uosto pakilimo / nusileidimo takas. Dauguma skrydžių bus nukreipiami į Kauno miestą, todėl ieškomi turizmo savanoriai, kurie anglų kalba suteiktų pirminę turistinę informaciją apie Kauno miestą, dalintų reprezentacinius Kauno miesto leidinius, rekomenduotų aplankyti lankytinas Kauno miesto vietas.
Kita savanoriui reikalinga informacija Jeigu tu myli Kauną ir žinai (nori sužinoti) apie miestą daugiau nei kiti, gali skirti dalį savo laisvo laiko, kalbi bent viena užsienio kalba, noriai bendrauji su įvairiais žmonėmis? Tu turėtum pasinaudoti galimybe tapti Kauno miesto savanoriu!
Amžius Nuo 16 iki 30
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Savanoriai turėtų gerai kalbėti anglų kalba, pasižymėti iniciatyvumu ir komunikabilumu.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2017-07-14
Darbo pabaiga 2017-08-18
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas VšĮ Kaunas IN
Organizacijos aprašymas „Kaunas IN“ įmonės veiklos tikslas – miesto verslo, turizmo plėtros ir tarptautinės rinkodaros skatinimas, palankių sąlygų šiai veiklai Kaune sudarymas. „Kaunas IN“ veiklos sritys apima tarptautinių investicijų pritraukimą į Kauną, verslo skatinimą ir paramą, miesto investicinio patrauklumo didinimą bei atvykstamojo ir vietinio turizmo vystymą. Taip pat įmonė siekia gerinti Kauno miesto įvaizdį ir kurti ekonominį miesto patrauklumą.
Faksas
El. paštas info@kaunasin.lt
Svetainė http://www.visit.kaunas.lt
Atsakingas asmuo Žygimantas Gudišauskas
Atsakingo asmens telefonas 861518998
Atsakingo asmens el. paštas 861518998
Peržiūros: 1203