Patria.lt
savanorių: 8375 organizacijų: 1514
Skelbimas
Antraštė Jojimo stovyklos vadovai
Aprašymas Kurtuvėnų regioninio parko direkcija jau daug metų organizuoja vasaros stovyklas vaikams mylintiems žirgus ir norintiems išmokti joti. Stovykloje dirba profesionalus treneris, tačiau reikalingi savanoriai - grupių vadovai. Vadovai rūpinasi stovyklautojų saugumu, dalyvavimu veiklose. Tai puiki galimybė pakeisti aplinką, pabendrauti su jaunimu, pakeliauti po Kurtuvėnų regioninį parką, susipažinti su žirgininkyste.
Kita savanoriui reikalinga informacija Pamainoje dirba po 2 vadovus su 16 vaikų grupe (po aštuonis), vadovai gyvena kartu su stovyklautojais, gauna maitinimą ir apmokėjimą už kelionės bilietus. Laukiame jaunų aktyvių žmonių nuo 21 metų. stovyklų pamainos: birželio 19 - 23 d. birželio 26 - 30 d. liepos 17- 21 d. liepos 31 - rugpjūčio 4 d.
Amžius Nuo 21 iki 35
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Laukiame mėgstančių aktyvų laisvalaikį gamtoje, mokančių bendrauti su jaunimu, mėgstančių organizuoti renginius jaunuolių.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2017-06-19
Darbo pabaiga 2017-08-04
Šalis Lietuva
Miestas Kurtuvėnai
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Kurtuvėnų regioninio parko direkcija
Organizacijos aprašymas Direkcija rūpinasi Kurtuvėnų regioninio parko gamtos ir kultūros vertybių apsauga, plėtoja pažintinį turizmą ir poilsį, vykdo švietėjišką ir kultūrinę veiklą.
Faksas
El. paštas info@kurtuva.lt
Svetainė http://www.krpd.lt
Atsakingas asmuo Jurgita Bartkuvienė
Atsakingo asmens telefonas 8 650 66791
Atsakingo asmens el. paštas gamtosmokykla@kurtuva.lt
Peržiūros: 1021