Patria.lt
savanorių: 8984 organizacijų: 1612
Skelbimas
Antraštė Vadovo dešinė ranka
Aprašymas Jei Tu, kaip ir mes, manai, kad karmos taškai ne mažiau svarbūs nei apčiuopiami dalykai bei ieškai vietos, kurioje iš tiesų tobulėtum visapusiškai - ateik, įrodyk, ko esi vertas ir tapk pilnaverčiu komandos nariu!

Savanoriško darbo pobūdis:

Pagalba koordinuojant organizacijos veiklą;

Projektų įgyvendinimo eigos ir renginių organizavimo priežiūra;

Savanorių atranka;

Savanorių koordinavimas;

Organizacijos veiklos viešinimas;

Pagalba rengiant mokymus komandai.
Kita savanoriui reikalinga informacija Mes siūlome: - Visas sąlygas tobulėti dalį savo laiko skiriant pagalbai gyvūnams ir žmonių edukacijai; - Vadovaujamo darbo patirtį; - Draugišką kolektyvą bei augti skatinančius kolegas; - Galimybę atlikti studijų praktiką; - Motyvacinę sistemą; - Rekomendacijas karjerai. Papildoma informacija: - Mes ieškome savarankiško, iniciatyvaus bei atsakingai žvelgiančio į darbą žmogaus, kuriam „darbų terminai“ nėra svetima sąvoka, o nuomonė dėl narystės organizacijoje nesikeičia dažniau nei ateina Kalėdos; - Privalumai – patirtis arba didelis entuziazmas, mokėjimas planuoti savo laiką, gebėjimas vadovauti, pasitikėjimas savimi. Parašyk, kodėl norėtum būti vadovo dešine ranka mūsų organizacijoje, pridėk savo CV, siųsk į info@ggi.lt ir susitiksime pasikalbėti
Amžius Nuo 18 iki 50
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2017-06-12
Darbo pabaiga 2020-04-30
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Gyvūnų gerovės iniciatyvos
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas VšĮ „Gyvūnų gerovės inciatyvos“ (GGI) – organizacija siekianti tobulinti sistemą, kuri garantuotų etišką elgesį su gyvūnais. Tačiau ji tai daro kitokiu būdu, nei daugelis globos organizacijų, GGI skleidžia žinias per švietimą, aktualios informacijos viešinimą bei teisinių aktų nagrinėjimą.
Faksas
El. paštas ausrine@ggi.lt
Svetainė http://ggi.lt
Atsakingas asmuo Aušrinė
Atsakingo asmens telefonas 868354874
Atsakingo asmens el. paštas ausrine@ggi.lt
Peržiūros: 3153