Patria.lt
savanorių: 8431 organizacijų: 1517
Skelbimas
Antraštė Didžiausia tarptautinė jaunimo organizacija AIESEC kviečia prisijungti ir pradėti kurti savo sėkmės istoriją!
Aprašymas Pavasarį ne vienas žada keisti dar tamsiais žiemos vakarais bei ilgais serialų maratonais alsuojantį tingų gyvenimo būdą į pažadus tapti žmogumi, apie kurį bus rašomos sėkmės istorijos. Tokios, kurias ne vienas mūsų skaitome atsidūsdami, kad patys tokio gyvenimo negalėsime susikurti: sakome,kad tam neturime laiko, žinių ar bendraminčių, kurie palaikytų mūsų ambicingas idėjas bei ne tik skatintų, bet ir padėtų jas įgyvendinti. Visa tai ir dar daugiau rasi prisijungęs prie organizacijos AIESEC!
Kita savanoriui reikalinga informacija AIESEC Lietuva turi filialus Vilniuje ir Kaune, tad jei mokaisi/studijuoji viename iš šių miestų ir susidomėjai AIESEC veikla - apsilankyk aiesec.lt, užpildyk nario formą iki 02.20 ir mes su tavimi susisieksime!
Amžius Nuo 16 iki 29
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2017-09-25
Darbo pabaiga 2018-02-01
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas AIESEC Lietuva
Organizacijos aprašymas AIESEC - daugiau nei 120 pasaulio valstybių veikiantis tinklas, kurio pagrindinė idėja - suburti jaunus, inovatyvius, veržlius žmones iš viso pasaulio ir suteikti jiems plaformą mokytis bei augti korporacinio pobudžio orgaizacijoje. Įgytas žinias nariai perduoda kitiems tapus komandų vadovais (bei užimant aukštesnes pozicijas organizacijoje) ir toliau mokosi patys Lietuvos bei tarptautinių konferencijų metu ar pasinaudojant galimybe savanoriauti socialiniuose projektuose kitose AIESEC globalaus tinklo šalyse.
Faksas
El. paštas lithuania@aiesec.lt
Svetainė http://bit.ly/joinAIESECLTU
Atsakingas asmuo Eglė Gudauskaitė
Atsakingo asmens telefonas 863624359
Atsakingo asmens el. paštas egle.gudauskaite@aiesec.lt
Peržiūros: 1911