Patria.lt
savanorių: 9026 organizacijų: 1618
Skelbimas
Antraštė ŠIAULIŲ „MAISTO BANKAS IEŠKO SAVANORIŲ
Aprašymas LPF „Maisto bankas“ padalinio Šiauliuose, viena iš pagrindinių funkcijų - užtikrinti pilną organizacijos veiklų vykdymą t.y. paramos maistu surinkimą bei paskirstymą skurdžiai gyvenantiems žmonėms Šiaulių mieste. Tuo tikslu, ieškome savanorių, kurie padėtų mums (nuo 9.00 - 13.00 val.) išrūšiuoti, patikrinti bei išskirstyti paramai gautus paskutinės dienos galiojimo maisto produktus iš parduotuvių ar kitų rėmėjų.
Kita savanoriui reikalinga informacija Kiekvieną darbo dieną iš prekybos centrų surenkame apie 0,5 tonos maisto produktų. Jiems sutvarkyti reikalinga 4-5 savanorių komanda. Laukiame Jūsų pagalbos, net jei savanorystei galite skirti tik 2-3 valandas per savaitę. Jūsų laikas mums bus milžiniška pagalba! Padėdami „Maisto bankui“, Jūs: - tapsite draugiško kolektyvo nariu ir susipažinsite su naujais įdomiais žmonėmis, kurie taip pat kaip ir jūs neabejingi socialinėms problemoms, - prisidėsite prie socialinės gerovės kūrimo Šiaulių mieste, - turėsite galimybę susipažinti su vienos iš didžiausių nevyriausybinių organizacijų veikla iš arti, - būsite kviečiami dalyvauti šauniuose renginiuose, skirtuose mūsų savanoriams. Galinčius savanoriškai padėti „Maisto bankui" kviečiame su mumis susisiekti vienu iš šių būdų: • rašykite arba skambinkite veiklos koordinatorei Sandrai Šimėnaitei ( el.pašt. sandra@maistobankas.lt, tel. nr.: 8 684 66536); • užpildykite savanorio anketą „Maisto banko" svetainėje: http://www.maistobankas.lt/reg Ačiū Jums už Jūsų pagalbą!
Amžius Nuo 14 iki 80
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-04-16
Darbo pabaiga 2018-07-13
Šalis Lietuva
Miestas Šiauliai
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas „Maisto bankas“, LPF
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas „Maisto bankas“ – nevyriausybinė organizacija, renkanti paramą maistu ir dalinanti ją organizacijoms, besirūpinančiomis nepasiturinčiais žmonėmis. Mūsų misija – bendradarbiaujant su maisto gamintojais ir prekybininkais siekti, kad tinkamas vartoti maistas nebūtų išmetamas, bet pasiektų nepritekliuje gyvenančiųjų stalą.
Faksas
El. paštas kristina.popovaite@maistobankas.lt
Atsakingas asmuo Kristina Popovaitė
Atsakingo asmens telefonas 865019885
Atsakingo asmens el. paštas kristina.popovaite@maistobankas.lt
Peržiūros: 3551